پشتیبان

پنل مشتریان
تیم پـشتیبانی استودیو آمیتریس به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات اعضا محترم باشگاه مـشتریان می باشد ، فقط کـافی است پس از انجام مراحل عضویت، یک تـیکت ایجاد کرده و منتظر پاسخ ما باشید. استفاده از این پنل در برقراری ارتـباط مـوثر با مـا مـشمول امـتیاز مثبت برای اعضا در خدمات آتی میباشد.


ورود اعضاء »

عضویت در باشگاه مشتریان
با عضویت در سایت از تمامی امکانات سایت بهرمند شوید. استفاده از صفحه آموزش استودیو با قابلیت دانلود مطالب و آموزشها برای اعضا بصورت رایگان امکان پذیر میباشد. عضویت در سایت بسیار آسان بوده و فقط در چند ثانیه انجام خواهد شد . لطفا به ایمیل ارسالی جهت تکمیل فرایند ثبت نام دقت نمایید.


عضویت در سایت »


اخبار باشگاه مشتریان

تخفیف خدمات عکاسی کودک

30% تخفیف ویژه زمستان 1395

آتلیه کودک آمیتریس آماده ارایه خدمات با تخفیف 30% ویژه قراردادهای زمستان 1395 می باشد.

جهت برخورداری از تخفیف پس از عضویت در باشگاه مشتریان ، اطلاعات مربوط به فرزند خود را در بخش مربوطه وارد نموده و منتظر تماس ما باشید.

 

با تقدیم احترام

استودیو آمیتریس

ارایه خدمات به اعضای باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد

استودیو آمیتریس  ضمن عرض خیر مقدم به اعضای محترم باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد 

اعلام می دارد : 

برابر توافق بعمل آمده فی مابین این استودیو و  بانک پاسارگاد ، کلیه خدمات قابل ارایه توسط این مرکز با تخفیف 20 % در اختیار شما عزیزان می باشد.

با تقدیم احترام 

مدیریت استودیو

پرسنل محترم شرکت بیمه پارسیان

اطلاعیه

با سلام

با عنایت به تعداد  زیاد  درخواست  همکاری با استودیو، همکاران ما در حال بررسی و اعلام زمان مصاحبه شفاهی در دفتر استودیو به متقاضیان می باشند.

خواهشمند است جهت اطلاع از زمان مصاحبه خود صرفا از طریق همین سامانه اقدام فرمایید.

 

با تشکر

استودیو آمیتریس

متقاضیان همکاری با استودیو

با سلام 

متقاضیان محترم همکاری با استودیو 

خواهشمند است رزومه کاری خود را در قسمت :  باشگاه مشتریان  -  همکاری با استودیو،  ارسال نمایید.

بدیهی است پس از بررسی های اولیه موارد از طریق همین سامانه بحضورتان اعلام می گردد.

ضمنا متقاضیانی که فاقد سابقه کار می باشند ، در زمان ارسال تیکت نسبت به قید کلمه  " کارآموز" اقدام نمایند .

در صورت بروز مشکل و یا پرسش می توانید با شماره تلفن 88069418 و 09108424435 تماس حاصل نمایید.

 

با تشکر 

استودیو آمیتریس

پرسنل محترم شرکت بیمه نوین

ضمن عرض سلام و آرزوی اوقاتی خوش برای شما عزیزان

 

پیرو مذاکرات بعمل آمده، کلیه خدمات استودیو آمیتریس در سال 1395  با  25%  تخفیف  در اختیار  شما  عزیزان  قرار خواهد  گرفت.

جهت برخورداری از این تخفیف فقط  کافیست بعد از ثبت نام در باشگاه مشتریان استودیو ، نسبت به ارسال  << کد تخفیف روی کارت >> 

 دریافتی از سوی اداره محترم منابع انسانی خود به   تیم پشتیبان  فعال سازی   اقدام نمایید.

 

 

پرسنل محترم شرکت کتاب اول

ضمن آرزوی موفقیت و تندرستی برای شما.     پیرو مذاکرات بعمل آمده، کلیه خدمات استودیو آمیتریس به مدت یکسال  و با  15%  تخفیف  در اختیار  شما  عزیزان  قرار خواهد گرفت. جهت برخورداری از این تخفیف فقط  کافیست بعد از ثبت نام در باشگاه مشتریان استودیو ، نسبت به ارسال  << کد تخفیف روی کارت >>   به   تیم پشتیبان  فعال سازی   اقدام نمایید. مدت ثبت نام و فعالسازی تا 95/04/10.  

راهنمای ثبت نام

ضمن خوشامد گویی به اعضای جدید باشگاه مشتریان، لطفا نکات زیر را در هنگام ثبت نام در نظر داشته باشید. 1 - ایمیل اعلامی از سوی شما در هنگام ثبت نام بعنوان نام کاربری ورود به پنل ثبت میگردد .      لطفا بعد از انجام مراحل عضویت به پیام ارسالی در ایمیل خود جهت فعال شدن حسابتان توجه فرمایید. 2 - تکمیل  فیلد  نام و نام خانوادگی بطور کامل الزامی است. 3 - در صورت فراموش کردن رمز ورود میتوانید از گزینه فراموشی رمز در پایین صفحه و یا لینک آبی در این صفحه استفاده نمایید .            فراموشی رمز 4 - جهت اطمینان از امکان برقراری ارتباط از سوی پرسنل استودیو با شما، لطفا در ثبت شماره تلفن خود دقت نمایید. 5 - با توجه به دسته بندی انجام شده در صفحه ارسال تیکت، لطفا موارد درخواستی خود را صرفا در قسمت مربوط به خود ارسال نمایید. 6 - در صورت بروز هرگونه مشکل در انجام ثبت نام می توانید با شماره تلفن های   88899590 ، 88899608  و یا شماره همراه  09108424435  تماس حاصل فرمایید.  

قرعه کشی باشگاه مشتریان استودیو آمیتریس

ضمن آرزوی ساعاتی خوش برای شما دوستان گرامی استودیو آمیتریس در نظر دارد، به پاس همراهی شما عزیزان با این مجموعه،در پایان هر هفته از میان  اعضا باشگاه مشتریان خود به قید قرعه نسبت به اهدا جوایز ذیل اقدام نماید. 1 ) نفر اول   -  40 % تخفیف در خدمات در یک نوبت مراجعه. 2 ) نفر دوم   -  25 % تخفیف در خدمات در یک نوبت مراجعه. 2 ) نفر سوم  -  15 % تخفیف در خدمات در یک نوبت مراجعه. *** شایان ذکر هست  کلیه اعضا باشگاه مشتریان نیز هر سه ماه  در قرعه کشی  10،000،000  ریال شرکت داده خواهند شد. *** جهت شرکت در قرعه کشی کافیست نسبت به ثبت نام در باشگاه مشتریان استودیو آمیتریس اقدام نمایید.